Sağlık & Medikal

Quattro Medikal, ürün ve üretim proses kalitesinin artması için Ar-Ge çalışmalarına önem veren yenilikçi bir organizasyondur.

 

Müşteri talebine en hızlı şekilde cevap vererek; deneyimli bir yönetim ekibi ve eğitimli çalışanları tarafından benimsenmiş yeni nesil teknoloji, toplam kalite yönetim sistemi, inovasyon ve yalın üretim ilkeleriyle küresel pazardaki kilit oyunculardan biri olma hedefine doğru hızla ilerlemektedir.

Quattro Medical, sürekli kendini yenileyen, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ve bunlara uyum için gereken üretim ve yönetim esnekliğine sahip olan, inovasyonu şirket hedefleri arasına almış dinamik ve yenilikçi firmalardan biridir.

Dünya insanı profesyonel kadrosu ve “sağlığınız için çalışıyoruz” sloganıyla; sağlığınız, memnuniyetiniz ve kazancınız için her zaman yanınızda olacak bir çözüm ortağıyız.

Tek bir amacımız var - Dünya üzerindeki sağlık hizmetlerindeki performansı artırmak!

Quattro Medical “Önce insan sağlığı” sloganıyla hareket eden, müşteri ve çalışan mutluluğu temeli üzerine inşa edilmiş kurum kültürü anlayışını steril ürün üretimi proseslerine nüfuz ettirmiş ve sürdürülebilir katma değer yaratan bir öğrenen organizasyon haline gelmiştir.

Quattro Medical "Alphalith" ve “Froximun” markalarının Türkiye Distiribütörüdür.